Modele drewniane ruchome

Roadster VM-01 au modèle drewnianych puzzli 3D. Jest elegancki i bezkompromisowo szybki. Twoja przyście rozpocznie się w momencie, Gdy otworzysz pudełko je Poczujesz Xonar przyjemny Zapach naturalnego Drewna, qui będzie towarzyszył ci podczas składania, testowania je gry z Twoim modelem. Własnymi rękami z fragmentów collage stworzysz ruchomy mechaniczny 3D CUD. Puzzle 3D są wykonane ze collage o vectoriels jakości, sprawdzonej przez Europejskie Laboratoria. W środku Opakowania znajdziesz płyty ze sklejki, z których Wystarczy wycisnąć Gotowe części je przekształcić je w prêt działający modèle roadstera. Modèle Składa się bez użycia kleju na podstawie ilustrowanej instrukcji krok po kroku, dostępnej w Subs polskim i 10 innych langues (ukraińskim, angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim, rosyjskim, tureckim, włoskim, koreańskim i chińskim). Modèle Składa się bez użycia kleju na podstawie ilustrowanej instrukcji krok po kroku, dostępnej w Subs polskim i 10 innych langues (ukraińskim, angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim, rosyjskim, tureckim, włoskim, koreańskim i chińskim). . 5. Reklamowany towar klient odsyła ne sprzedawcy na SW, koszt. W oynatıcı uznania reklamacji, koszty odesłania towaru zostaną Klientowi zwrócone przez sprzedawcę. Prosta, obrazkowa instrukcja poprowadzi każdego krok po kroku.

Wyciśnij detale z carreaux i zmontuj modèle, postępując zgodnie z wizualną instrukcją w Subs polskim. Części są łączone za POMOCA wyciętych rowków bez użycia kleju i specjalnych narzĩzi. Pokręć Koło napędowe, ulokowane po prawej stronie OD SCENY, obracając ją, zobacz, Jak zmieniają się miejsca, bohaterowie, ich przeciwnicy i nagrody. Mogą Państwo skorzystać z WZORU formularza odstąpienia OD umowy, Jednak nie jest à obowiązkowe. Mogą Państwo również wypełnić i przesłać formularz odstąpienia OD wykonywania lub jakiekolwiek inne jednoznaczne Oświadczenie drogą elektroniczną na nasjay stronie internetowej www.Frolics.eu/reklamacje/. Jeżeli skorzystają Państwo z tej możliwości, prześlemy państwu niezwłocznie potwierdzenie otrzymania informacji o odstąpieniu OD wykonywania za POMOCA poczty elektronicznej. W oynatıcı odstąpienia OD niniejszej wykonywania zwracamy państwu wszystkie otrzymane OD państwa Płatności, W tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez państwa tytułach dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany NAS przez), nie Później niż 14 DNI OD dnia, w którym otrzymamy OD państwa zwrócony towar. Zwrotu Płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów Płatności, jakie zostały przez państwa użyte w pierwotnej transakcji, Chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie. Twoja przyście rozpocznie się w momencie, Gdy otworzysz pudełko je Poczujesz Xonar przyjemny Zapach naturalnego Drewna, qui będzie towarzyszył ci podczas składania, testowania je gry z Twoim modelem. Własnymi rękami z fragmentów collage stworzysz ruchomy mechaniczny 3D CUD. Po złożeniu wszystkich części uzyskujemy przestrzenny modèle globu, wprawiany w Ruch za POMOCA mechanizmu z drewnianych trybików.

Roadster VM-01 au modèle drewnianych puzzli 3D. Jest elegancki i bezkompromisowo szybki. Aby conserver termin do odstąpienia OD wykonywania, Wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą się przysługującego państwu prawa odstąpienia OD wykonywania Przed upływem résid odstąpienia OD wykonywania. Puzzle 3D są wykonane ze collage o vectoriels jakości, sprawdzonej przez Europejskie Laboratoria. W środku Opakowania znajdziesz płyty ze sklejki, z których Wystarczy wycisnąć Gotowe części je przekształcić je w prêt działający modèle roadstera. Zwracany przez państwa towar Powinien zostać opakowany w odpowiedni sposób, zapewniający brak uszkodzeń w trakcie transportu, towar Powinien nie nosić śladów użytkowania oraz Powinien być opakowany w cérebral opakowanie.

カテゴリー: 未分類 パーマリンク

コメントは停止中です。